Tapeciara !

29 Sie

Nagłówek do wpisu

Tapeciara!

Jeszcze kilka lat temu z uporem dążyłabym do tego by wybić Ci z głowy tapetowanie. Dziś uważam, że tapety ocieplają wnętrze i niejako stawiają kropkę nad „i” – łaaa napisałam to! Tapeciara! Teraz z pewnością nią jestem:-)

One naprawdę mogą mieć genialne wzory, struktury i motywy. Imitują tkaninę na ścianie, są odporne na zabrudzenia i szorowanie. Dlaczego więc ich nie wykorzystywać w pięknych wnętrzach?!

Podczas przygotowywania ostatniego projektu dobitnie przekonałam się, że strasznie trudno jest znaleźć ciekawą tapetę do pokoju dla chłopców. Szukałam, grzebałam, zjeździłam wiele salonów z tapetami i stwierdziłam, że dziewczynki mają w tej kwestii znacznie większe pole do popisu. One mogą, wybierać, przebierać i wybrzydzać.. Tapety w motylki, kotki, zwierzątka, księżniczki i inne cukierkowe motywy.

Dlatego też idę z odsieczą dla wszystkich rodziców szukających fajnych wzorów tapet dla swoich młodych mężczyzn.

Moje serce skradły tapety YORK DISNEY.  Zobaczcie sami – są genialne. Kolekcja Marvel Star Wars po prostu wymiata, dodatkowo jest uniwersalna wiekowo.

1 I 2

    

3 I 4

    

5 I 6

     

7 I 8

     

9 I 10

Za te tapety trzeba zapłacić około 400 zł za rolkę lub nawet więcej, a ich długość obejmuje standardy amerykańskie, zatem rolka jest odrobinę krótsza i szersza. Graficznie wykonane są genialnie. Na żywo wyglądają jeszcze lepiej. Minus jest taki, że trzeba na nie poczekać miesiąc, ale mimo to – warto!

Oryginalne, męskie i ciekawe wzory możemy także znaleźć wśród tapet firm: LONDON ART, ESTA, SANDBERG, HARLEQUIN. One także jakościowo wcale nie odbiegająod tych amerykańskich. Również są odporne na szorowanie i zmywanie. Fajnie wyglądają i pomogą wam spersonalizować pokoje chłopców.

Motywy marynistyczne, motoryzacyjne, zwierzęce, podróżnicze – każdy będzie w stanie wybrać coś dla siebie.

Tapeta firmy London Art – bardzo urocza z fajnym wzorem i neutralnymi kolorami. Wpasuje się w każde wnętrze – znajdziecie ją TU.

Trzeba przyznać, że ta firma umożliwia nam sporą kreatywność dla naszych małych mężczyzn, kilka propozycji poniżej. Warto się przy nich zatrzymać na chwilę.

  

1 I 2

  

3 I 4

 

5 I 6

 

7 I 8

  

9 I 10

  

11 I 12

  

13 I 14

Pozostałe firmy także mogą poszczycić się ciekawym wzornictwem, choć zdecydowanie są popularniejsze niż powyższe na naszym polskim rynku.

  

                                                                    15 I 16

  

17 I 18

   

                                                                  19 I 20

  

21 I 22

 

23 I 24

  

25 I 26

   

27 I 28

Trochę inspiracji, trochę pomysłów i trochę motywacji do kreatywnego wykorzystania tapet w pokoju chłopców. Mam nadzieję, że te podpowiedzi okażą się pomocne i znajdziecie wśród nich pomysł na wasze wnętrze.

Jeśli udało wam się znaleźć nietypowy wzór tapety dla chłopca, koniecznie się nim z nami podzielcie.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *